Центр лицензирования и сертификации

dergbud-insta

fb-dergbud

Про будівельну ліцензію для відокремленого структурного підрозділу

Поштовхом для публікації стали гострі дискусії серед фахівців щодо питання
надання копії ліцензії на здійснення будівельної діяльності відокремленим структурним
підрозділам суб'єкта господарювання.

Подробнее...

Шість кроків до отримання будівельної ліцензії

Дорожня карта отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з будівництва об'єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з середніми та значними наслідками.
 Ви прийняли рішення провадити господарську діяльність з будівництва об'єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками?

Що потрібно знати і які кроки зробити.

Подробнее...

Про зміни в порядку проведення перевірки дотримання ліцензійних умов

Нещодавнонаказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житловоекомунального господарства від 1 березня 2018 року (набрав чинності 24 квітня 2018 року) внесені зміни до уніфікованоі форми акта, що складається за результатами проведення плановаї (позаплановї) перевірки за додержанням суб'єктом господарювання Ліцензійних умов провадження тосподарськот діяльності з будівництва об'єктів, що за класом наспідків (відповідальності) належать до об'єктів з середніми та значними наслідками (затверджений наказом мінтстерства від 21 грудня 2016 року № 331)

Подробнее...

Подовжено повноваження «Гільдія проектувальників у будівництві» до 30 квітня 2019 року

«Про делегування повноважень Мінрегіону щодо проведення професійної атестації    інженерів-проектувальників   саморегулівній   організації   у   сфері архітектурної діяльності – Всеукраїнській громадській організації «Гільдія проектувальників у будівництві» слова та цифри  «строком  до  01  лютого  2019 року» замінити словами та цифрами «строком до 30 квітня 2019 року включно».

Подробнее...

Як підготуватися до перевірки

Відомий вислів «попереджений - значить озброений» як не можна краще характеризуе мету запропонованої статтіі. Вона полягає в тому, щоб окреслити основні етапи підготовки ліцензіата до перевірки посадовими особами Держархбудінспекції як органу ліцензування додержання суб'ектами господарювання ліцензійних умов провадження господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'ектів архітектури.

Подробнее...

Подовжено повноваження “Гільдія проектувальників у будівництві” до 1 лютого 2019 року

Подовжено повноваження ВГО “Гільдія проектувальників у будівництві” щодо професійної атестації інженерів-проектувальників

Подробнее...

Реалії безстроковості ліцензії на будівництво

Згідно зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 10.03.2017 №238 до Порядку ліцензування господарської діяльності, пов'язаної зі створенням об'єктів архітектури (набули чинності 14.04.2017 року), ліцензія на будівельну діяльність наре¬шті стала безстроковою. Чому нарешті? Адже безстроковість ліцензій встановлена Законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності» (далі - Закон про ліцензування), який набув чинності ще з 28.06.2015 року.

Подробнее...

Єдиний державний реєстр доповнять інформацією про ліцензії та інші дозвільні документи

Кабінет Міністрів затвердив ініційований та розроблений Мінекономрозвитку Порядок, який визначає механізм внесення до Єдиного державного реєстру суб'єктів господарювання (ЄДР) інформації про ліцензії та дозвільні документи, що видаються відповідними органами влади.

Подробнее...

 г.Киев, Печерский район,бульвар Леси Украинки, дом 26 офис 404

(044)361-79-58, (063)378-42-48

(095)762-84-59, (067)837-18-94

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

ОПЛАТА ПО ФАКТУ ПРЕДОСТАВЛЕНИЯ УСЛУГ

 Представительства по всей Украине:

Киев, Одесса, Харьков, Днепр, Львов.

Отдел узаконивания самостроев

(095)762-84-59


Строительная лицензия и сертификация © 2010-2020. Все права защищены

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Первый Каталог - Предложения продавцов, каталог цен