Центр лицензирования и сертификации

ks +38(067) 837-18-94

mts +38(095)762-84-59

lifecell +38(063)378-42-48

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

dergbud-insta

fb-dergbud

Отримання технічних умов - Київгаз, Київводоканал, Київенерго (ДТЕК)

Робота на результат, підготовка комплекту документів і супровід в отриманні необхідних технічекого Умов. Забезпечуємо повний супровід об'єктів будівництва.
Послуги включають:

  •   консультація по отриманню технічних умов (електрика, вода, каналізація, газ) для об'єкта нового будівництва, реконструкції, або ж зміна технічних параметрів вже діючого (існуючого об'єкта);
  •   підготовка та розробка вихідних даних Замовника для подачі в структури;
  •  представлення інтересів замовника в Київенерго (ДТЕК), Кіевгаз, Київводоканал (зміна а точніше коректування технічних умов);
  •  після видачі технічних умов (електрика, вода, каналізація, газ) розробка проектів Замовника, при необхідності і постачальника;
  •  узгодження проектів в Київенерго (ДТЕК), Кіевгаз, Київводоканал, а також з іншими структурами (автодор, укртелеком, СУППР і ін.);
  •  узгодження траси прокладки зовнішніх мереж з Київенерго (ДТЕК), Кіевгаз, Київводоканал, а також з іншими структурами (автодор, укртелеком, СУППР і ін.);
  • узгодження траси з ГоловАПУ (Архітектура);
  • отримання технічного рішення;
  • отримання картки порушення благоустрою;
  • монтажні роботи;

*** Робіт їх послідовність і кількість можуть змінюватися в залежності від специфіки об'єкта який необхідно підключити.
1. Економія Вашого часу
2. Індивідуальний підхід
3. Повна конфіденційність

З потрібних питань - телефонуйте.

Технічні умови (ТУ) - нормативний документ, що встановлює технічні вимоги, яким повинні відповідати продукція (вироби, матеріали, речовини тощо), процеси і послуги (далі - продукція).

ТУ встановлюють вимоги до продукції, призначеної для самостійного виробництва і поставки (виконання, надання) і регулюють відносини між виробником (постачальником) і споживачем (користувачем).

ТУ розробляються в тому випадку, якщо немає національних стандартів на продукцію, що розробляється або потрібно конкретизувати, доповнити або підвищити вимоги чинних стандартів (ДСТУ, ГОСТ) на дану продукцію, розширення асортименту (в таких ТУ повинні бути тільки вимоги, відмінні від встановлених цими стандартами, які не повторюючи вже регламентованих норм і положень).

ТУ можуть розроблятися на один конкретний вид продукції або кілька однорідних видів продукції (групу однорідної продукції). Групові ТУ складають на два або кілька видів продукції, які характеризуються спільністю функціонального призначення, області застосування, конструктивно-технологічного рішення і номенклатури основних характеристик споживчих властивостей і показників якості.

В ТУ в цілому повинні бути такі розділи:
- сфера застосування;
- нормативні посилання;
- технічні вимоги (параметри і розміри, основні показники і характеристики, вимоги до сировини, матеріалів, покупних виробів, комплектність, маркування, упаковка);
- вимоги безпеки;
- вимоги охорони навколишнього середовища, утилізація;
- правила приймання;
- методи контролю (випробування, аналізу, вимірювання);
- транспортування і зберігання;
- вимоги до експлуатації, ремонту, керівництво по застосуванню і т.п .;
- гарантії виробника.
Залежно від специфіки виробництва і призначення продукції ТУ дозволено доповнювати іншими розділами і об'єднувати окремі розділи.

Для виготовлення продукції або надання послуги на експорт суб'єкти господарювання
можуть застосовувати чинні ТУ інших країн, якщо це зазначено в договорі (контракті), за умови дотримання обов'язкових вимог безпеки і охорони навколишнього середовища, і якщо вони не суперечать чинному законодавству України щодо виготовлення, транспортування і зберігання на території України.
Постачати продукцію на ринок України за такими ТУ можна за умови приведення їх у відповідність до чинного законодавства та нормативної документації, що діє в Україні, внесення необхідних змін або переоформлення та здійснивши державну реєстрацію ТУ.
У разі невиконання зазначених вимог продукцію, виготовлену по ТУ іноземних фірм, можна постачати тільки на експорт.

Право власності на ТУ належить тим суб'єктам господарювання, на яких ТУ зареєстровані. Використання зареєстрованих ТУ третіми особами без згоди власника заборонено. У разі виявлення власником ТУ фактів незаконного (без згоди власника) використання технічних умов іншими суб'єктами, він має право застосовувати заходи по стягненню завданих збитків, припинення незаконного використання ТУ та інші передбачені законом заходи.
За згодою власника ТУ дозволено використовувати іншим суб'єктам господарювання, що оформляється в письмовій формі (договір користування, ліцензійна угода, інше).

Власники ТУ перевіряють їх на відповідність чинному законодавству України, технічним
регламентам, потребам споживачів, а також узгодженості з чинними нормативними документами відповідної сфери застосування.
Технічні умови треба перевіряти регулярно: не рідше одного разу на п'ять років після реєстрації ТУ або змін до них, а то й виникає необхідність перевіряти його раніше в разі прийняття нормативно-законодавчих актів, якими регламентовано інші вимоги, ніж ті, що встановлені в ТУ.
В результаті перевірки вносять зміни в ТУ або розробляють ТУ на заміну чинних в установленому порядку.

Наші фахівці мають багаторічний досвід в розробці Технічних умов з урахуванням вимог замовника і державних нормативів. Згідно з технічними умовами підтверджуються висновками, актами і протоколами відповідних державних інстанцій.

З потрібних питань - телефонуйте. Замовити

 г.Киев, Печерский район,бульвар Леси Украинки, дом 26Б, офис 404

(095)762-84-59, (067)837-18-94, (063)378-42-48

 

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

ОПЛАТА ПО ФАКТУ ПРЕДОСТАВЛЕНИЯ УСЛУГ

 Представительства по всей Украине:

Киев, Одесса, Харьков, Днепр, Львов.

Отдел узаконивания самостроев

(095)762-84-59


Строительная лицензия и сертификация © 2010-2024. Все права защищены